Η Πρίσμα Ηλεκτρονικά στο 9ο Ναυτιλιακό Συνέδριο Ύδρας
![](/templates/yootheme/cache/ca/9thHydraShippingConference_GR-ca231a1b.jpeg)
Η Πρίσμα Ηλεκτρονικά θα συμμετάσχει στο 9ο Ναυτιλιακό Συνέδριο Ύδρας το οποίο διοργανώνει η Αδελφότης των Υδραίων Αθηνών και θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 15 Σεπτεμβρίου 2018 στην Συνεδριακή Αίθουσα του Καθεδρικού Ναού Ύδρας, με τίτλο "ROMANTICISM IN SHIPPING".
Ο Δρ. Νικόλαος Θέμελης, επικεφαλής Performance Dpt, θα είναι ομιλητής στο συνέδριο με τίτλο ομιλίας "Data-Centric Operation of Ships in the era of Digitalization".
Το Συνέδριο πλαισιώνεται από εκδηλώσεις, συνθέτοντας ένα επιμορφωτικό αλλά και ψυχαγωγικό διήμερο με πολλές ευκαιρίες δικτύωσης σε υψηλό επίπεδο.